| EugeniaSandu33 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste sau cine canta melodia de la intr-o-ul acestui clip: https://m.youtube.com/watch?v=WK__5Va8hmU?

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Asa, aici este categoria potrivita, sa asteptam raspunsuri, am mai intrebat si eu pe unu si altul si inca nu am aflat cine canta.

| Dorotheea21 a răspuns:

Am stat o ora pe Lyrics finder si nici asa nu pot sa gasesc.
Nu mai ai decat o sansa, in urma cu sase ore un utilizator de aici a intrebat la comentariile clipului cum se numeste melodia de la inceput.
Poate primeste raspunsul, poate intrebi si tu.winking