| AlbuAlexArthur a întrebat:

Stie cineva cumva care este din Germania daca este cumva legal sa dai jos muzica cu copyright de pe internet gratis? Eu nu vreau sa o postez cumva pe internet, vreau doar sa o trec pe un card SD si sa o bag in casti. Am nevoie de raspunsuri rapide, va rog!

Răspuns Câştigător
| Francesca1102 a răspuns:

Buna. Sunt foarte stricti cu chestiile astea. Da, este ilegal orice fel de activitate ca aceasta. Eu am descarcat un film acum ceva timp si am primit amenda acasa 900€? si la muzica procedeaza la fel dar este amenda mai mica.