| kiiu a întrebat:

Stie cineva de unde as putea cumpara o chitara mai ieftina, adica in jur de 100 de lei? stiu ca in general sunt mai scumpe, dar sunt incepatoare, si nu vreau sa stric o chitara pe care am dat multi bani. si daca este unul dintre voi care are, si vrea sa o vanda la un pret similar, lasati id-ul si va contactez eu.

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

De ce ai strica-o? Chitarele, in general, sunt facute din lemn, nu din plastic.

| Blackformyblacksoul a răspuns:

Fuguta la piata si cumpara.

| pufarinarina99 a răspuns:

Eu am o chitara pentru incepatori..este reghin Romania si e destul de veche dar stii cum se zice:cu cat e mai vechi produsu e mai bun(ma refer la instrumente).o vand cu 120-130 ron dar problema e ca sunt din iasi..si tu probabil esti din alt judet

| Thunderstruck a răspuns (pentru pufarinarina99):

Nu se zice asa ceva, scuze.