| DemonaMortiss a întrebat:

Stie cineva formatia Cadaveria? Daca da,i-mi spune si mie cineva numele real al solistei de la aceasta formatie? Care spune ca se numeste tot Cadaveria, dar e numele de scena.Stie cineva numele ei real sau varsta?

7 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Incercasem mai demult sa ascult insa nu am gasit nimic la ei, nici cand erau Opera9, e un fel de heavy usor. Nu am facut sapaturi sa aflu ceva, oricum din Italia in afara de Ferrari si masline nu au nimic bun.

Răspuns utilizator avertizat
| carpediem a răspuns (pentru DemonaMortiss):

Ma rog, gusturile nu se discuta, nu stiu, nu-mi transmite nimic, nu are voce, ei merg mult pe show nu valoare artistica.De aici si misterul ei cu numele, sa te aduca catre ei. Sper sa afli. Bafta.

| sensualus a răspuns:

Cadaveria - Vocals (DyNAbyte, ex-Opera IX)
Frank Booth - Guitar
Killer Bob (John) - Bass (DyNAbyte, Necrodeath, Raza de Odio as El Sargento)
Marcelo Santos (Flegias) - Drums (Necrodeath, ex-Opera IX)

Răspuns utilizator avertizat
| sensualus a răspuns (pentru DemonaMortiss):

Zice ca nu mai stie cum o cheamalaughing

Răspuns utilizator avertizat