| ioanamaria90 a întrebat:

Stie cineva id-ul unei vedete... daca nu,,, nu este nici o problema

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Crezi ca sta vedeta respectiva sa vorbeasca cu tine?raised eyebrows
Am id'ul fostei ministre a invatamantului, Ecaterina Andronescu. Serios.

| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca vreo vedeta posteaza pe undeva id-ul. Id-ul lor cred ca ramane secret si e stiut doar de prieteni. Poti ruga doar pe cineva cand iti da un autograf sa ti-l dea dar ma indoiesc de vreun rezultat.

| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca vreo vedeta posteaza pe undeva id-ul . Id-ul lor cred ca ramane secret si e stiut doar de prieteni . Poti ruga doar pe cineva cand iti da un autograf sa ti-l dea dar ma indoiesc de vreun rezultat.

| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca vreo vedeta posteaza pe undeva id-ul . Id-ul lor cred ca ramane secret si e stiut doar de prieteni . Poti ruga doar pe cineva cand iti da un autograf sa ti-l dea dar ma indoiesc de vreun rezultat.

| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca vreo vedeta posteaza pe undeva id-ul . Id-ul lor cred ca ramane secret si e stiut doar de prieteni . Poti ruga doar pe cineva cand iti da un autograf sa ti-l dea dar ma indoiesc de vreun rezultat.

| illusion a răspuns:

Kidutz e de la mine din oras.si il cunosc.iti pot spune ca e un baiat super oky cu toate ca o sa astepti foarte mult pana o sa iti dea acceptwinking

| Alexxa10 a răspuns:

Arssura78 :X

Shin
| Shin a răspuns:

Am id-ul lui "Shin", vedeta pe TPU.rowinking Daca vrei. ti-l dai, dar sa nu-l mai dai la nimei, shhhttt tongue
Numai bine, Not Shinwinking

| alexutzu00791 a răspuns:

Cine mai e si kidutz asta. la 19 ani tu cauti id uri de vedete oh go on

| larrii a răspuns:

Nu cred ca le publica.iti dai seama ca o sa fie asaltati de fani laughing