| Enna18 a întrebat:

Stie cineva melodia care incepe la 14:35 https://m.youtube.com/watch?v=0ahb2agabPk
? FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

Dupa linia melodica pare sa fie Liviu Vasilica thinking dar nu stiu sigur melodia

| FlorinCiokan a răspuns:

Aplicatia Shazam nu a gasit-o. Deci nu e nici un clip cu doar acea piesa pe youtube. Daca vrei O poti descarca cu Youtube Converter si dupa cu Online MP3 Cutter tai melodia de la secunda care vrei pana cand vrei. Is mai multe youtube converter incearca cu online video converter. com al 2 lea rezultat. sigur o poti descarca cu ala. Bafta.

| Krixxus a răspuns:

E doar un instrumental