| BestOfTheBest a întrebat:

Stie cineva sa faca negative? Am nevoie urgent de unul fooooooooarte trist

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vezi dacă te ajută! Descarcă ce negativ vrei, e free:http://www.muzicanti.ro/download.php? list.17

| BestOfTheBest explică (pentru onasis1961):

Imi trebuie un negativ foarte trist..site'u asta nu imi e de ajutor.happy

| uurra a răspuns:

Http://www.facebook.com/groups/192398534223359/ Join! Daca va intereseaza inregistrari, negative, mix\master aveti datele de contact unde puteti afla mai multe detalii.