| SecretName1234 a întrebat:

Stie cineva site-uri cu versuri pentru colinde ca pe versuri.ro nu sunt prea multe colinde si mie imi trebuie colindul ciucur verde de matase neaparat va rog ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Http://www.allthelyrics.com/......otima.html [ ignora versurile in engleza ];))

| elena a răspuns:

Http://www.crestinortodox.ro/colinde-versuri/

Da click pe titlul fiecarei colinde si cred ca vei fi multumita, pentru ca vei avea si videoclipuri...bafta.

| Buii a răspuns:

Am gasit un site tot cu o intrebare pentru versurile la colindul tau, http://www.allthelyrics.com/......tima.html, vezi daca e bun :D