| Ghost99 a întrebat:

Stie cineva vreo aplicatie cu care pot sa descarc melodii in telefon? Deci sa nu fie un Player care sa descarce muzica in Player, ci in telefon si apoi sa le ascult cu un Player...

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu playere nu poti descarca melodii.
Foloseste browserul de internet (Opera, Chrom, Mozilla Firefox) pentru descarcare.

| Vlad617 a răspuns:

Incearca asa:
1.Copiezi linkul de la melodie
2. Intri pe site-ul asta: http://www.youtube-mp3.org/
3. Pui linkul melodiei acolo si dai convert video.
4. Descarci melodia si gata.

| ADeea21 a răspuns:

Poti sa intrii pe youtube..copiezi linkul melodiei...Intrii pe Youtube convertor.Pui linkul acolo si dai descarcare si gata ti s-a descarcat in telefon.