| Anca a întrebat:

Stiti cumva cum se numeste melodia care in refren are ceva de genul : Lati, lati, lati. nu stiu ce... Atat am retinut.si nici nu`s sigura ca zice asa ceva...asa am inteles eu. Am auzit`o pe radio Zu acum cateva zile. Deci presupun ca-i in Voga. Canta si o fata si un baiat si e in engleza si inca o limba. E destul de ritmata.

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Hmm. singura melodie care-mi vine in minte e dutty love - sean Kingston feat nicki minaj.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yoyoooo a răspuns:

Corina-latino caffe

| Sebyzuq a răspuns:

Cred ca despre asta vb sean Kingston ft nicki minaj - letting go

| Anca explică:

@Gsfghtrj, aia e! Mersi muuuuuuuult!