| HerculePoirot a întrebat:

Stiti vreo alta aplicatie de recunoscut muzica(populara) in afara de mizeria de shazam?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Shazam - mizerie?!
E un monument de inteligenţă, funcţionalitate, inovaţie şi in plus şi gratuit!

| HerculePoirot explică (pentru sierra1):

Daca e asa un monument de inteligenta dupa cum spui, de ce nu recunoaste majoritatea muzicii populare si folclorice? Mi-ai raspuns cumva la intrebare si nu stiu eu sau doar iti place sa te contrazici? Hai sictir ca n-am chef de etsaorp in ziua de Craciun.