| babyblue a întrebat:

Stiu ca a trecut ceva timp de la EUROVISION 2010... dar as vrea sa stiu ce pareri au alti.Care este topul melodiilor ce trebuiau sa fie castigatoare(in opinia voastra)?

8 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

1. Romania
2. Spania
3. Serbia
4. Azerbaijan
5. Israel
bineinteles ca nu merita sa castige Germania, chiar anul acesta la eurovision au fost melodii foarte bune care au fost ''invinse'' de reprezentanta Germaniei, o melodie lipsita de sens( parerea mea)

| Ecaterina a răspuns:

1. Turcia.
2. Danemarca.
3. Ucraina.
4.Moldova.
5.Rominia.

| gabriela007 a răspuns:

1. Germania
2. Turcia
3.Romania
4.Azerbaijan
5.Armenia
6. Danemarca
7.Moldova

| diana a răspuns:

1.Romania
2. Turcia
3.Albania
4.Grecia
5.Serbia

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Eu cred 1.Romania
2. Danemarka
3.Germania
Melodia germaniei a fost buna, dar vocea fetey cam lasa de dorit.

| menotyou444 a răspuns:

Toti puneti primul loc romania pentru ca este tara voastra... dar mai sunt si alte melodi care au fost de 100 mai faine decat romania cum ar fi germania si aia cu my and my guitar si franta.alea au fost super faine. dar nah

| Nanitha a răspuns:

Eu cred...ca ar fi trebuit sa fie asa.
1.Romania
2.Armenia
3. Ucraina
4.Germania
5. Danemarca