| MangoGirl a întrebat:

Stiu ca sunt rautacioase dar imi place barfele, mai ales cele despre vedete.Va rog... ce puteti zice de Sterling Knight si imi puteti descrie viata si cariera lui pe scurt?
MERCI tuturor

7 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Da, dacă-mi dai fundiţă love struck (am răspuns folositor şi prima)

Sterling Knight
De la Wikipedia, enciclopedia liberă
Salt la: Navigare, căutare
Sterling Knight a fost născut pe data de 5 martie 1989 şi este un actor american la Disney channel sau la Cartoon Network. De asemenea este si cantaret, prima lui piesa fiind Starstruck, pe care o interpreteaza in filmul " Starstruck " de pe Disney Channel. Knight a jucat roluri principale la Hannah Montana şi Grey's Anatomy. El a început în filmul 17 Again (film)17 Again ca fiul lui Mike O'Donnell. Un rol foarte important al sau a fost in Sonny si steluta ei norocoasa, unde a jucat rolul lui Chad Dylan Cooper, un tanar cuceritor si foarte chipes.

Filmul "StarStruck" a fost lansat în februarie 2010. Sterling Knight(Christoper Wilde)împreună cu Danielle Campbell(Jessica Olso) au avut rolurile principale în acest film. Distribuţia filmului fiind:

Sterling Knight-Christopher Wilde Danielle Campbell-Jessica Olson Magie Castle-Sara Olson Dan O'Connor-Dean Olson Beth Littleford-Barbara Olson Brandon Mychal Smith-Stubby Chelsea Staub-Alexis Bender

| byutxa a răspuns:

Sterling Knight a fost născut pe data de 5 martie 1989 şi este un actor american la Disney channel sau la Cartoon Network. De asemenea este si cantaret, prima lui piesa fiind Starstruck, pe care o interpreteaza in filmul " Starstruck " de pe Disney Channel. Knight a jucat roluri principale la Hannah Montana şi Grey's Anatomy. El a început în filmul 17 Again (film)17 Again ca fiul lui Mike O'Donnell. Un rol foarte important al sau a fost in Sonny si steluta ei norocoasa, unde a jucat rolul lui Chad Dylan Cooper, un tanar cuceritor si foarte chipes.

Filmul "StarStruck" a fost lansat în februarie 2010. Sterling Knight(Christoper Wilde)împreună cu Danielle Campbell(Jessica Olso) au avut rolurile principale în acest film.

Fundita te rog :* big grin?

| Domyno a răspuns:

Tie iti este lene sa cauti pe google...thinking

App tipul arata...bleah :-&

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Numeleu meu este Darlyng si ai cerut o barfa despre Sterling Knight, desi barfele sunt rautacioase...am eu una de a lui. In primul rand ne-am intalnit cu el in America, deoarece prietena mea Kamarya e inebunita dupa el si era neaparat sa-l vada. De la prima vedere Sterling a vorbit frumos si s-a dat la ea intr-un mod de a spune asa. Dupa ce am mers la un suc Kamarya si Sterling si-au dat numerele de telefon. Au vorbit zile intregi si acum sunt impreuna. Noi nu ne-am mai intors in Romania. Totul este secret deocamdata. Dar nu ma pot abtine sa nu spun. Daca vreti sa vorbiti despre asta, MissKamarya e username-ul al ei in youtube.com! Dar va rog eu mult nu spuneti de unde stiti asta...ci de pe net. PLS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterling Knight a fost născut pe data de 5 martie 1989 şi este un actor american la Disney channel sau la Cartoon Network. De asemenea este si cantaret, prima lui piesa fiind Starstruck, pe care o interpreteaza in filmul " Starstruck " de pe Disney Channel. Knight a jucat roluri principale la Hannah Montana şi Grey's Anatomy. El a început în filmul 17 Again (film)17 Again ca fiul lui Mike O'Donnell. Un rol foarte important al sau a fost in Sonny si steluta ei norocoasa, unde a jucat rolul lui Chad Dylan Cooper, un tanar cuceritor si foarte chipes