| Byucc a întrebat:

Sunt eu singura persoana care asculta metal (death, black, thrash, orice fel) si sunt crestin-ortodoxa? :O

20 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ce treaba are religia cu muzica pe care o asculti?

| RockNbeer a răspuns:

Esti o speciala...

| Byucc explică (pentru RockNbeer):

Vai multumesc ma simt mai bine -_-

| Narcis2007 a răspuns:

Si eu ascult metal si daca nu as avea par lung m-ai putea confunda oricand cu un pocait(sunt agnostic sa zic asa)

| kar1GaNNN a răspuns:

E naspa muzica... eu unul nu ascult asa ceva.

| Byucc explică (pentru kar1GaNNN):

Fiecare cu ce-i place. si eu sunt nevoita in fiecare zi sa aud genuri de melodii care nu imi plac, din moment ce se pune muzica pe holuri la scoala, si niciodata nu m-am dus la tipul care face pe dj-ul sa schimbe melodia. fiecare asculta ce vrea. happy

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Byucc):

Fiecare face ce vrea. Fi Originalwinking

| Byucc explică (pentru kar1GaNNN):

"fi original" imi spune persoana care are in playlist muzica ce se difuzeaza la radio din 10 in 10 minute si manele.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Byucc):

Mdea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Esti tu naspa.

| TheAvenger a răspuns:

Nope. Mai sunt și alții.

| Bøøgey a răspuns:

Stii, nu prea ne pasa. Mai sunt destui ca tine.

| UndergroundFolklore a răspuns:

Neeeaaah.Calmeaza-te,nu esti atat de speciala precum crezitongue

| BlackWaltz a răspuns:

Sunt o gramada de crestini care asculta metale (nu doar christian metal), nu-i nimic special in asta.

| Byucc explică (pentru BlackWaltz):

Eu nu cunosc nici o persoana asa, de aceea am intrebat big grin

| BlackWaltz a răspuns (pentru Byucc):

Da, depinde si in ce sfere te invarti. Oricum nu cred ca religia ar trebui sa aiba vreo treaba cu muzica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Byucc):

Si eu am religia crestin-ortodoxa si ascult rock. Ghici ce? Nu esti singura.

| disa a răspuns:

Nope. same situation

| xxASmileFromHeLLxxx a răspuns:

Nu... nu esti singura.