| BCoMichael a întrebat:

Sunt obsedat de o melodie...da, am patit-o si pe asta laughing
Si am ascultat multe melodii la viata mea dintre care unele chiar mi-au intrat la suflet, dar acum e atceva.
Nu pot sa stau 2 minute fara sa vreau sa aud melodia lui Gigel Frone "Las Sombreros" rolling on the floor
Serios ajutati-ma va rog frumoso laughing
Fundaaa!

4 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Mananca ceapa si lamaie

| CautNume a răspuns:

De exemplu poti sa asculti muzica cantat de oameni talentati.Vei uita de aia.

| Broadband a răspuns:

laughing inseamna ca nu sunt singurul

si eu am cateva, am inceput sa vorbesc singur pe strada fredonand refrenul

sting -shape of my heart
bliss- wish you were here
requiem for a dream ( magnifica )
radio killer -you and me
mecena -in fata mortii
dony -so high

| BCoMichael explică (pentru Broadband):

Mi-ai amintit, laaaas Sombrerooos