| SymphonyOfDestruction a întrebat:

Sunt singurul rocker/metalist care mai asculta(pe langa rock,metal,contry,folk, clasica) uneori eminem sau parazitii?

15 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Eminem mai ascult, uneori.

Răspuns utilizator avertizat
| Duucu a răspuns:

Nu,dar totuși prefer Tupac.

| Vans a răspuns:

Nu,nu eşti.

| KristalPop a răspuns:

Nu, sunt mulţi rockeri care mai ascultă şi aşa ceva şi nu doar pe TPU. Eu nu ascult, dar am mulţi prieteni rockeri care ascultă Eminem sau Paraziţii.

| dracu14 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnu, nu eşti singur. Paraziţii sunt unii dintre cei care totuşi nu fac rap-ul românesc de rahat. Merită ascultaţi chiar şi de metălhezi.

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu esti singurul.

| vlad89c a răspuns:

Nuwinking
Dar ai mai putea asculta si Hollywood Undead - Paradise Lost; Young big grin

| Yoku a răspuns:

Nu esti singurul.

| Wongraven a răspuns:

Mai si intrebi de ce ti se spune arogant... Obisnuieste-te cu ideea ca nu e nevoie sa te lauzi cu ce muzica asculti, dar azi cam pana si cel ma manelist copilas trece de la Guta la metale grele.