| PegassiDoctorulThau a întrebat:

Știe cineva cum o cheamă pe fata din primul cadrul al melodiei Artileria - Dani Mocanu? Am știut cum era pe Instagram dar am uitat.

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Bun, pune si caut-o tot acolo.

Sincer, nu vad de ce apelati la TPU pentru asa ceva; nu e ca si cum toti disperatii de manele, sau ce dracu gen muzical mai e si asta, cauta exhaustiv datele de contact ale fiecarei pitipoance din clipul maimutelor care oracaie pe motive cliseice, etc... Sau ma insel, tu te afli printre eiwinking

| PegassiDoctorulThau explică (pentru LPCTSTR):

Foarte bun răspunsul, aproape ai ajutat cu ceva?‍♂️?