| Xaucie9d a întrebat:

Știe cineva unde pot gasi versurile de la piesa: Lost in the city de BoxBoy? Am cautat peste tot dar nu gasesc cine gaseste îi dau funda va rog

4 răspunsuri:
| Antorus a răspuns:

Te-ai gandit sa dai pe google?!
www.google.ro --> lost in the city boxboy lyrics
Magie :))

| Xaucie9d explică (pentru Antorus):

DA DEȘTEPTĂCIUNEA planetei și ghici ce!? nu mi-a dat! MAGIEhappy

| Antorus a răspuns:

My bad. Aparent e cam noua melodia. Eu vazusem alt lost in the city de la hanoi rocks. Daca nu vrei sa astepti sa scrie cineva versurile...trebuie sa ti le notezi singura. Sorry. Probabil peste 2-3 luni si in functie de view count, se va deranja cineva sa le scrie