| anonim_4396 a întrebat:

Top 5 Dj Mag 2014:
http://top100djsvote.djmag.com/

Voi ce ati votat?

Eu:
1. Hardwell
2. Avicii
3. Tiesto
4. Nicky Romero
5. deadmau5

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Inca nu m-am decis, dar dj-ii o sa fie din zona trance. Nu stiu daca o sa-i mai votez pe Armin si Above & Beyond, care erau preferatii mei, dar au dat-o pe "melodic music" cica. Cred ca Simon O'Shine o sa fie, John O'Callaghan si Aly & Fila.

| Lαrisα a răspuns:

Eu am votat cu mine.

| andipd a răspuns:

Sinceră, nu am votat până acum. Cred că la mine va fi:
1. Armin van Buuren
2. ilan Bluestone
3. Orjan Nilsen
4. Estiva
5. W&W
Eu sunt mai mult cu muzica Trance, dar niciodata nu ezit să ascult o nouă piesă a celor din topul tău. Mai ales Hardwell, nu pierd nicio piesă de la el. E prea bun!

| Mădă0611 a răspuns (pentru andipd):

House-ul e jale in comparatie cu uplifting trance, sau cel cu 140 BPM. laughing :d

| anonim_4396 explică (pentru andipd):

Pe langa cei 5 mi-ar fi placut sa-l pot vota si pe Sander Van Doorn. Mai imi plac foarte mult si Afrojack, Showtek, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Andrew Rayel si Skrillex. Sunt inca oarecum incepator intr-ale muzicii electronice. Am si niste Trance prin playlist dar nu prea am ascultat prea mult din el inca. Totusi imi place foarte mult Andrew Rayel, moldoveanul si imi plac la nebunie cateva si de la Armin van Buuren("Save my night", "J'ai envie de toi" si "Pulsar", plus inca vreo cateva dar cele 3 mi se par absolut extraordinare).

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Abia astept sa apara albumul lui Hardwell, in special pentru piesa Hardwell & Tiesto feat. Andreas Moe - Colors.