| BiuL a întrebat:

Tot aud prin cluburi o melodie cantata de o fata , in engleza, la refren zice ceva de genu bla bla IN THE MORNING. Parca 6 in he morning. Mai multe detalii nu cunosc, sorry. Vreo idee ?

Răspuns Câştigător
| Preda_Dan_1994 a răspuns:

Ff Da Campo vs. Rutger Van Gelder - Wasted (In The Morning) happy

11 răspunsuri:
| Sabin91 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=RLznPUq2_hw Sean garrett - 6 in the morning?

| BiuL explică (pentru Sabin91):

Nu e rap sau ce o fi asta. e dance. si canta o fata!

| Sabin91 a răspuns (pentru BiuL):

Http://www.youtube.com/watch?v=1xXS7Tlwtdg Mary Mary - In The Morning? daca nu'i asta ma las pagubas:))))

| BiuL explică (pentru Sabin91):

Dar si asta e ceva hip hop, nu cred ca mergem in acelasi gen de cluburi laughing merci oricum

| Sabin91 a răspuns (pentru BiuL):

laughing))mi'ar placea sa stiu in ce club te distrezi, asa poate nimeresc melodiahee hee)
cu placere oricum:*

| BiuL explică:

Repet : melodie e cantata de O FATA si este muzica de club, e DANCE nu hip hop, nu rap, nu lenta. si am o banuiala ca e romaneasca.

| CoquineNoire a răspuns (pentru BiuL):

Data viitoare cand o mai auzi in club, ia-ti un program pe telefon care iti spune numele...shazam se numeste, si merge daca ai android sau iphone, sau si alte telefoane, nu stiu.