| elena17pb a întrebat:

Tot eu...cum pot sa imi pun o melodie de pe calculator pe samsung corby? dar nu am nimic nici cablu nici adaptor! heeelllpppp

funda!

Răspuns Câştigător
| Boinx a răspuns:

Pai poti sa-ti cumperi un bluetooth de l magazinele pentru calculatoarehappy. trebuie doar sa instalezi un cd(e foarte usor) si introduci usb. dai drumul la bluetooful de la tel si in rest e foarte simplu.
e si destul de ieyin.maxim 30leihappy.

fundablushing.

3 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Poti prin bluetooth. uite in calculator daca nu ai bluetooth incorporat tongue si eu am corby, da` eu mi-am luat un dispozitiv bluetooth happy

| ZeePinkStar a răspuns:

Adaptor bluetooth happy sau uita`te daca nu ai bluetooth incorporat in pc happy

| GoD_3780 a răspuns:

Ai putea prin bluetooth