| pinkpinqdanaa a întrebat:

TPU, Maine merg la o petrecere!
Si am nevoie de muzica.
Va rog mult, dati-mi niste melodii dar sa nu fie foarte vechi...
Va rog mult...:* Si dau FUNDAlove struck
P.S:"NU VREAU MANELE SAU POPULARA"

9 răspunsuri:
| LiveLoveLaughhh a răspuns (pentru CautNume):

Copile! se duce la petrecere, nu la inmormantare!

| CautNume a răspuns (pentru LiveLoveLaughhh):

Copile, mai intai asculta muzica (nu jeguri cum ai in playlist) si dupa comenteaza.

| LiveLoveLaughhh a răspuns (pentru CautNume):

My inmortal, am ascultat, si ascult. Bring me to life, la fel. nu-mi spune tu mie ca ascult jeguri, okay? raised eyebrows. si restul la fel.le-am ascultat, poate unele le mai ascult, asa ca nu comenta tu! daca tu ai asculta asta la o petrecere, e clar, ai probleme oh go on.

| CautNume a răspuns (pentru LiveLoveLaughhh):

Da, am probleme ca nu ascult manele rolling on the floor

| LiveLoveLaughhh a răspuns (pentru CautNume):

N-asculti maneleeeeeee? crying. Trist.
( Daca nici aici nu te prinzi, faceam o glumabatting eyelashes ) Iq. sub. limita.

| CautNume a răspuns (pentru LiveLoveLaughhh):

Da, am probleme ca nu ascult Inna (ce oricum nu e mai presus decat Guta, Salam...).Si, da, mi-am dat seama ca ai "Iq. sub. limita. ", chiar nu era nevoie sa-mi spui.

| CRISS69TM a răspuns:

Invatati odata un lucru.Melodiile vechi sunt cu mult peste ceea ce se canta astazi.Problema este ca exista multi pustani prosti care au idei preconcepute si cred ca daca nu este nou, nu este si bun, doar de dragul noului.Nu spune nimeni, accepti noul dar sa fie mai bun ca cel vechi, sau existent deja.Nu tot ce este nou este si bun. Poate fi ceva vechi si de 100 de ani, si daca nu este bun nu poate fi acceptat decat de cretini, inconstienti si alte categorii de gen.Cand ai idei preconcepute, ai o problema majora, si anume, lipsa de gandire.esti limitat.Este trist dar aste este realitatea, pe care, ma repet, din prea multa prostie nu este acceptata.Generatii la rand s-au nascut ca predecesorii lor,s-au ca cei care i-au creat, dar tineret mai prost, de cand exista omenirea asta, nu a fost niciodata.E trist, dar adevarat.

| SWAGGER a răspuns:

Justin Bieber-All around the world
Justin Bieber-Boyfriend
Justin Bieber-Live My Life