| deyanne a întrebat:

Trebuie sa organizez o petrecere si nu stiu ce melodii sa aleg. Voi ce parere aveti.

Răspuns Câştigător
| LORY a răspuns:

Ce-ti place. In playlist-ul unei petreceri trebuie sa existe si muzica pop ritmata, muzica de club, poate chiar si niste melodii lente, mai romantice, pentru dans in pereche; pe langa astea poate fii si muzica populara/de petrecere, poate chiar o manea frumoasa pentru mai tarziu, cand se incing spiritelehee hee Pe langa astea nu uita de "clasicele" Meneito, Macarena, Dansul Pinguinului.

Petrecere frumoasa! happy

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

In primul rand trebuie sa intrebi invitatii si sa tii cont si de parerile lor.
Normal ei trebuie sa se simta bine, cand esti singur asculti ce muzica vrei.

| simoSTAR a răspuns:

Orice gen de muzica ai alege eu cred ca si melodia asta este super pentru o petrecere...iti da pofta de viata( despre si asta se vorbeste) http://www.youtube.com/watch?v=lArGoRhFr4E

| pedigri a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=19rG2CHvCQY -asta trebuie băgată neapărat, e un videoclip cu o petrecere, deci e sigur pentru. petrecere