| Waffle_6155 a întrebat:

Unde a fost filmat videoclipul INNEI al piesei "Un momento"?

Răspuns Câştigător
| deiutaza45 a răspuns:

Cântăreața Inna a lansat videoclipul celui mai recent single al său: "Un momento". Piesa "Un Momento" a fost realizată în colaborare cu Dj Juan Magan, iar filmările au fost avut loc în Palma de Mallorca, în regia lui Alex Herron. funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa "Un Momento" a fost realizată în colaborare cu Dj Juan Magan, iar filmările au fost avut loc în Palma de Mallorca, în regia lui Alex Herron. Funditaaa?