| printesatha69 a întrebat:

Unde gasesc melodia :who says-selena gomez video?(s-o downloadez)

Răspuns Câştigător
| OneMoreChance a răspuns:

Pai...downloadeaza mai intai youtube downloader, cauta p youtube, copy paste la link in programelul ala si descarci, dupa cauti fiserul care l-ai downloadat, deschizi iar programul (YT Downloader ) si dai convert file... alegi, Mp3, iphone, ipad ce vrei tu si dai convert unde apare Cut the video cu o casuta daca vrei sa il taie o selectezi daca vrei sa il pastrezi (videoclipul) nu selectezi tongue sper ca am ajutat big grin

2 răspunsuri:
| printesatha69 explică:

Nu m-ati ajutat deloc