| Georgie a întrebat:

Unde ii gasesc pe cei de la One Direction live pe TwitCam? Dau Funda. Va rog seriozitatepuppy dog eyes

20 răspunsuri:
| TempleOfTheDog a răspuns:

Iti voi da un mic sfat : Kill you.

| Georgie explică (pentru TempleOfTheDog):

Omoara-te tu... Daca ei vreo problema ca sunt fan 1D nu te baga. Shut up!

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Georgie):

Ai cam mult tupeu pe tine. Nu ti se pare?

| Georgie explică (pentru TempleOfTheDog):

Poate am tupeu. Asta e problema mea. Nu a ta

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Georgie):

Chiar daca ai nu ma poti intrece.

| Georgie explică (pentru TempleOfTheDog):

Eih na... Nu ma innebuni, nebuno! Ti-am zis. Daca nu iti place de mine si de 1D, poti pleca linistita. Nu e nevoie sa raspunzi tu la intrebarile mele.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Georgie):

Pana la urma urmei tu ai pus intrebarea. Dar pentru informatia ta generala sa stii ca nu sunt nebuna, doar plictisita de oamenii ca si tine.

| Georgie explică (pentru TempleOfTheDog):

Daca erai plictisita de mine, nu raspundeai aiurea.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Georgie):

Ba da... Ca nu am ce face si cearta asta, imi distrage atentia!

| Georgie explică (pentru TempleOfTheDog):

Vaiii tuu. Si te cred ca ai si multa treaba.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Georgie):

Poate ca am, poate ca nu. Tu nu ai de unde a stii.

| Georgie explică (pentru TempleOfTheDog):

Oricum nici nu ma intereseaza. A fost vina ta ca ai raspuns aiurea. Nu a mea pentru ca am pus o simpla intrebare despre o trupa.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Georgie):

Vrei sa zici o intrebare stipida despre o trupa si mai stupida.

| Georgie explică (pentru TempleOfTheDog):

Vreau sa spun o intrebare normala despre o trupa care stie sa cante.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Georgie):

Serios? Chiar stie? Dupa parerea mea canta ca o pisica pe cale sa faca pui.

| Georgie explică (pentru TempleOfTheDog):

Dupa parerea ta. Dupa parerea noastra [Directionerilor] ei chiar canta minunat. Pe mine chiar nu ma intereseaza ce crezi tu si toti restul despre ei.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Georgie):

Ok... Nu te intereseaza dar atunci de ce inca imi dai explicati?

| Georgie explică (pentru TempleOfTheDog):

Prnytu ca ai zis sa ma omor.

| TempleOfTheDog a răspuns (pentru Georgie):

Invata sa scrii omule!

| 1DPinkpOint a răspuns:

Daca ai sti de cat timp incerc sa-i gasesc laughing dar ei dau twitcam`ul doar seara cel mai probabil cand noi dormim.Live nu poti sa ii vezi, doar daca esti dispusa sa stai pana pe la 2-3 dimineata sa-l vezi pe Liam, asta daca ai noroc pentru ca nu fac in fiecare seara, doar ocazional apar 2-3. Daca vrei poti vedea inregistrarile de la twitcam`urile lor pe youtube.happy