| drumurile a întrebat:

Unde pot gasi negativele de la melodii? adica sa se auda doar ritmul melodiei si eu sa cant vocea mea

7 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Pe youtube, eu am gasit o gramada

| Instinkt a răspuns:

Daca imi dai add la id pe care ti l-am trimis pe mass te invat eu ca si eu m-am apucat de cantat da add la dj_star_gabi10

| smilerz19 a răspuns:

Pe youtube. scrii numele melodiei si langa ea negativ/karaoke/instrumental

| smilerz19 a răspuns:

Pe youtube. scrii numele melodiei si langa ea negativ/karaoke/instrumental

| knnight a răspuns:

Poy eu iau dupa shadoviwile... e cel mai tare.de aici imi iag negtivele, si ma apuc de beat.la sf mai bag un scartch.asta e tothappybig grin

| Decebal a răspuns:

Karaoke...

| tudy_5862 a răspuns:

Este un site: www.karaokeparty.com, foarte tare. Poti alege sa fie doar negativul sau sa fie si cu voce. De tot s-au ocupat ei, au si melodii noi, e foarte tare. Partea naspa e ca unele melodii sunt disponibile celor care au cont premium (care au dat bani). In schimb, e frumos, poti sa concurezi cu prietenii, pe puncte :)