| Andreea_1209 a întrebat:

V-a facut vreodata o melodie sa plangeti? Care?
Fundita...

22 răspunsuri:
| Oxanna a răspuns:

Westlife-You raise me up
dar cantata de un copil de 10 anilove struckcrying((

| doroteea a răspuns:

Mai multe... si doar uneori. Nu-mi mai amintesc, thinking stiu ca o data rihanna-te amo tongue.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Aurel Tamas - Cantec pentru mama
Si melodia cu acelasi titlu a lui Tudor Gheorghe.

| Deniisze a răspuns:

Pai, multe melodii m-au facut sa plang.
Depinde si de starea in care ma aflu. (asta la mine, nu stiu si la ceilalti)
Bafta!

| Neah a răspuns:

Avril Lavigne - When your gone, cand il vedeam pe mosu ala :-ss

| missReckless a răspuns:

Da, Christina Aguilera - Hurt.
http://www.youtube.com/watch?v=wwCykGDEp7M

| DmnProfesoara a răspuns:

Cascada-Madly, truly, deeply

Nicola-Nu stiam ( am asculatat-o cand a murit bunicul meu)

SuperChik-stand in the rain

| Carrie a răspuns:

Mandy moore-Only hope
Celine dion-My heart will go on

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Da, Kelly Clarckson-Because of you
De fiecare data cand o ascult la tv ma face sa plang, imi reaminteste de copilaria pe care am avut-o.Sarbatori Fericite happy

| AliceInMordor a răspuns:

Beyonce-Broken hearted girl

| Elyy_1788 a răspuns:

M-au facut mai multe melodii sa plang... dar cea mai mult :

http://www.youtube.com/watch?v=wtpvRRMe8hw
in fine, mai mult versurile, dar melodia a facut-o mai trista:(...
o ador!

| theprettyreckeless a răspuns:

Celine dion-goodbye's the saddest word. m-a facut sa plang deoarece versurile se refera la cel mai dureros ramas-bun de care ai putea avea parte in viata.

| RaduPetrisor a răspuns:

Pe mine Adrian Paunescu-Scumpi nostri dragi parinti

| CriminalMinds a răspuns:

Bună!happy
Păi sunt mai multe: Black - Wonderful life, Jessica Jay - Casablanca, Eminem - When I'm gone, Christina Aguilera - Oh Mother, Holograf - Dar să nu-mi iei niciodată dragostea.
Nişte melodii care pentru mine personal, reprezintă foarte mult.happy
Bye!kiss

| BlackTear a răspuns:

Da, m-au facut mai multe...
Dar pot sa ti-o dau pe aceasta-
Avril Lavigne-Slipped away

http://www.trilulilu.ro/Sevy/98347fa3cc42c6

| vladtheripper a răspuns:

Eh, nu chiar sa plang, dar m-a facut sa simt ceva in gat, un fel de nod, sau nu stiu cum sa explic... melodia este OOmph! - Das letzte streihcholz (nu stiu sigur daca asa se scrie, dar inseamna "ultimul chibrit"

| anna_8174 a răspuns:

Da!

Sarah Mclachlan- Angel
Butterfly Boucher- Bitter song
Nickelback- Never gonna be alone, If today was your last day
Holograf-Vine o zi
Sia- Breathe me
Eva Cassidy- Fields of gold
Guns and Roses- Don't cry!
Elton John-Candle in the wind
Gary Jules- Mad world
Michael Jackson- We've had enough
Michael Buble- Home
Poets of the fall- Sleep

...Si multe altele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Happiness, o sa ti se para ciudat dar am ascultat-o intr-o vacanta si cand am ascultat-o cand a inceput scoala m-a facut sa planghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nico Stai - One October Song

| CrazySell a răspuns:

Eu in general cand sunt trista ascult muzica... cam mereu ca sa pot plange si apoi imi revin... da am plans de la melodiile Byonce -Halo ascult-o e frumoasa si melodia I will always love you si Justin Bieber -That should be me si Justin Bieber -Oveboard si taylor Swift -White Horse asculta si sunt sigura ca voi primi fundita

| angye a răspuns:

Da, m-a facut sa plang clipul asta!
E cel mai frumos cadou pe care il poate primi un artist!
http://www.youtube.com/watch?v=rk-fmvxmh1E&feature=fvw