| Mariaaa_4057 a întrebat:

Va place cum canta Justin Biber?

Răspuns Câştigător
| 13DoXy13 a răspuns:

Daaa...cum sa nuuu...un fraier retardat, nu as putea sa spun ca muzica lui e buna de adormit copii pentru ca, copii se sperie de asa ceva!

6 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Îl iubesc. Îmi vine să-i injectez urină în globurile oculare...

| selenaxXxgomez a răspuns:

Nu îmi place. Are o voce de fată, prima oară când l-am auzit la radio, am crezut că e fată.

| PinkPanther a răspuns:

Exitsta persoane care au incercat sa asculte asa ceva? Am vazut o imagine cu individul si nu m-a impins curiozitatea mai departe laughing)

| ArcAnna a răspuns:

Nu.nu m'a pasionat nici o data

| XXXMony a răspuns:

Da da toata ziua...aha! pe o pl mare din cauciuc bebelu suge la viata

| RangerxD a răspuns:

@conecterlive idem