| PiCcaCciu a întrebat:

Va place de Justin Bieber?:X Kare sunt melodiile voastre preferate canta`te de el? Desigur :X...

Răspuns Câştigător
| soph999 a răspuns:

Sigur ca imi place!love strucklove struck
imi plac toate melodiile de la el in special: Baby, one time, one less lonely girl, love me, favourite girl, pick me, first dance, where are you now, never let you go, bigger, ennie minnie, kiss and tell si muuulte altele! adica toatebig grin
love jb!love strucklove strucklove struck

9 răspunsuri:
| мαria a răspuns:

Da imi place foarte mult.:X:X
este cantaretul meu preferat :X:X
daca ar trebui sa zic toate melodiile care imi plac as sta sa scriu 3 ore si tot nu as terminalaughing:X
imi plac toate melodiile lui mai clar:X

| jumbO a răspuns:

Il ad0oor `. este cantaretul meu preferat si nu as putea spune care sunt melodiile mele preferate... pentru ca t0ateee imi plac la fel de mult. big grin. :-x:-x.

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

Preferate cred ca Favourite girl, one time, Baby si love mebig grin

| deyotsa a răspuns:

Glumesti?:O
IL ador nu imi place IL ADOR!

Toate mel imi plac a lui toata camera mea e plina cu postere de`a lui si pc-u numa poce si mel cu el am :X

| KiduuPink a răspuns:

Toate.
E mai tare ca Hannah!

| alexandra_7704 a răspuns:

Il ador pe Justin Bieberlove struck

sh imi plac toate melodiile luilove struck

in special Favorite girllove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc:X

imi plac toate mel.
mai ales Kiss and Tell, Somebody to love & Runaway love

| adelina_7242 a răspuns:

Da imi place f mult si imi plac toate melodiile lui

| svetinela a răspuns:

Sigur ca imi place de el:X
imi plac absolut toate melodiile lui:Xle ador:X