| aripifrante a întrebat:

Va place de Valter Popa de la IRIS?:X Este chitaristul meu preferat, dar faza e ca am o problema foarte marecrying, cumpot sa dau de el, ca chiar am mare nevoie de elcryingcryingcrying pleasecryingcrying(crying

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Hmm...nu stiu unde ai putea sa dai de el! Intr-un fel, el este o vedeta, si isi tine adresa secreta, nu vrea sa aiba de aface cu fani sua cu presa.
Cuta pe Google adresa lui, poate o gasesti, dar ma cam indoiesc, pentru ca si eu am cautat acum si nu am gasit.
Ai putea sa dai un email la un ziar si sa intrebi, sau la popcorn.Revista Popcorn raspunde la orice intrebare.
Nu stiu alte solutii.
Cauta pe messenger sau la Wikipedia.

3 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Cu placere! Ma bucur ca te-am ajutat! Eu sper sa il gasesti! Good Luck!

| aripifrante explică:

Mersi de ide KryssyCullen si un An Nou fericit>big grin

| aripifrante explică:

Da ca il gasesc, iti dau un mesaj sa stai linistit(a):X:Xkiss