| neculai a întrebat:

Va place genul asta...numit Manea? [ http://xat.com/suntemzu ]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma acum depinde de gusturile fiecaruia. Mie in personal nu imi plac manelele, dar la o petrecere ceva nu poti sa faci nazuri acolo ca nu asculti tu manele ca asa se asculta acolo asta eh. Si bineinteles din moment ce muzica aia e acolo si lumea danseaza pe ea pai normal ca nu zici nimic. Imi plac si mie cele cu bun simt nu cele cu "fara nr, fara nr...se stie." si altelelaughing Dar nu poti judeca un om dupa gusturile lui, deci gusturile nu se discuta. Daca vezi un om care asculta manele asta inseamna ca este cocalar sau pitipoanca? Nu, sa stiti ca nu este neaparat. Fiecare cu ce ii place.Si ca sa raspund, am zis, nu, nu imi plac manelele.

18 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mie nu imi place dar fiecare asculta ce vrea si ce ii place.

| Sofffie a răspuns:

Nuuu.

| Adelinesmile a răspuns:

Nu...chiar deloc

| Clauditza a răspuns:

Nu

| woody_9489 a răspuns:

Nu imi plac xD mi se par fara sens, pentru ca toti manelistii canta numai despre inimi frante, femei, masini si bani. altceva nu stiu. ma enerveaza ritmul, asta nu e muzica straight face

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Nu deloc le urasc >:p

| LorReen a răspuns:

Nuu[-x Chiar delocstraight face

| sandy a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu urasc manelele.

| ☆ Danny☆ a răspuns:

Nu...Este genul de muzica pe care il urasc! Nu te suparabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il suport.am fost ascultator in urma cu 2 anii pe deplin.Numai manele ascultam dar acum am deschis ochii si vad ca sunt o mare prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, da ca ma intrebai acum 10 ani iti raspundeam ca da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place xat-ul tongue tzino thot asa wepaaaaa =d>=d>=d>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara da il urasc mai mult decat orice p lume!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa zic ca nu-mi place manelele le cam suport dar cele cu bani mei femei, masini sunt cam iritante uite un exemplu de mel e manea numita ''ionut cercei si cvetlina yaneva si nu inplica asa ceva dar fiecare are genul lui.

| CristiMoca95 a răspuns:

Stii cum e... romanii asculta manele dar 99% din ei nu recunosc. Eu ascult (ce e frumos).

| renata2011 a răspuns:

Nu.nu imi plac manelele big grin...