| bibylyka a întrebat:

Va place Justin Bieber? Dar Taylor Swift?(Nu vreau jigniri la adresa acestori cantareti).

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Eu cred ca Taylor Swift si Justin Bieber canta foarte bine, si nu vad motivele pentru care voi nu-i suportati.Chiar daca nu va place de ei ca persoana trebuie sa recunoasteti ca se descurca cu muzica......parerea mea happy

| Morrigan a răspuns (pentru Kasia):

Is curioasa daca justin stie notele muzicalerolling on the floor)

| adeliz a răspuns (pentru Morrigan):

Daca nu le stie inseamna ca e foarte foarte talentat...dar totusi cred ca le stie...:*

| bibylyka explică (pentru Kasia):

Asa este, nu sunt ei asa extraordinari in viata reala, dar daca au un asemenea succes pe plan mondial, e clar ca sunt buni.Doar voi stiti cine e jusin bieber si taylor.Numai sa te stie lumea e o realizare.Au milioane de fani si de vizualizari si un look f dragut.Cred ca unele persoane sunt prea geloase.Trebuie sa recunoastem ca sunt buni.Un cuplu intre ei ar face mega stiri si mega isterie in lumea mondena.

| Morrigan a răspuns (pentru adeliz):

Nu vad ce ii asa mare talent in el... sunt multi multi alti care chiar au talent si il folosesc sa transmita un mesaj prin muzica lor thinking justin... umm ce sa zic. un copil care s-a lasat castrat pentru a avea succes thinking

| adeliz a răspuns (pentru Morrigan):

Da...dar e destul de greu sa reusesti sa te faci remarcat si sa ai un asemenea succes. Daca lumea nu indragea melodiile lui, nu ajungea STAR.

| adeliz a răspuns (pentru bibylyka):

Sigur...din moment ce au ajuns cunoscuti pe plan international, e clar ca au ceva in plus fata ce ceilalti cantareti.

| Morrigan a răspuns (pentru adeliz):

Oricine e comercial are sanse de 99% sa devina un "star".

20 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Cântăreţi? laughing

Mai frumos sună pisica mea când îşi prinde coada la uşă.

| CautNume a răspuns:

Nu.
Apropo, ai zis "Nu vreau jigniri la adresa acestori cantareti", care cantareti?

| FadetoBlack a răspuns:

Şi dacă îi jignim?

| Kazumy a răspuns:

Taylor Swift e frumoasa si canta bine, imi place de ea desi nu ascult prea mult. Pe Justin Bieber nu-l suport deci nu-mi place.

| KristalPop a răspuns:

Oribil...
Am un câte un pseudonim pentru fiecare:
Justin Bieber = Super- Extra- Mega Gay;
Taylor Swift =... mult prea comercială.

| Kasia a răspuns:

Nu...chiar deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara jigniri? De ce ai mai pus intrebarea? Oricum, ambii ''cantareti'', daca ii putem numi asa, sunt ''varza''.

| duuh a răspuns:

Nu vrei jigniri? De ce?
Nu, nu imi plac. Taylor are numai cantece pentru adolescente plangacioase si nu stie sa abordeze alt subiect decat dragostea, iar Justin e gay.

http://www.usmagazine.com/......ber-lg.jpg
Daca asta inseamna un look "f dragut", atunci inseamna ca sunt eu o ciudata.

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Dar tot o să le primeşti.
Nu îmi plac, 2 târfe.

| bibylyka explică:

Se pare ca asa de mult ii urati incat trebuie sa completez:nici jigniri, nici ironii de prost gust...

| bibylyka explică:

Cand vor fi 20 de raspunsuri voi alege un castigator.

| KidGirl99 a răspuns:

In niciun caz, Taylor Swift da, dar nu Justin ala...

| 1NoBoDiElSe3 a răspuns:

Arata bine, dar spunand intr-un mod cat mai decent, nu imi plac.