| DaughterOfDarkness a întrebat:

Va place melodia de la Travie McCoy si Bruno Mars-Billionaire

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Daaa :X Cel mai mult imi place inceputul, dar si restul melodiei este frumoasa.
Si din cate stiu are si un loc bun in topul Billboard(acum are locul 7, dar a fost si pe locul 3 sau 4)

10 răspunsuri:
| Didu a răspuns:

Da! I wanna be a billionaire too day dreaming Cui nu-i place melodia, nu vrea sa fie bogat [-x. Oricum, tipii au talent, iar melodia e inspiratabatting eyelashes

| SheCanFlyy a răspuns:

Smilin' next to Oprah and the Queen day dreaming, si eu o ador

| IepurashRocker a răspuns:

Daaa! E super love struck

| zizi000 a răspuns:

Da, o ador:X

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Daa...

| Clever a răspuns:

Dap, foarte tare mel:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ce mai faina melodie posibila oo iubesc o asc si cand is supy si cand is happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaa! clar cea mai tare melodie a verii

| shakira a răspuns:

Sincer e dragutzica...numi place in mod special

| JustAlex a răspuns:

Da e frumoasa ritmul negativului si cum suna in engleza da incercati so traduceti in romana si o sa vedeti ca nu e asa grozava...adica ca versuri