| Bacemi a răspuns:

Imi place. E genul care te electrizeaza. Simti furnicaturi prin tot corpul.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Faina melodie pentru ca are ritm si iti creiaza o stare foarte placuta.

| waXonwaXoff a răspuns:

Imi place pentru ca sunt fanul lui imi place comportamentul sau,asa ma enerveaza si pe mine unii si incerc sa invat de la el,Pentru ca el e cel mai bun in ceea ce face!Cand a batut legendele alea.pur si simplu imi place atitudinea.

| waXonwaXoff a răspuns:

Imi place pentru ca sunt fanul lui imi place comportamentul sau, asa ma enerveaza si pe mine unii si incerc sa invat de la el, Pentru ca el e cel mai bun in ceea ce face! Cand a batut legendele alea. pur si simplu imi place atitudinea.

| fluturas a răspuns:

Melodia e frumoasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto melodiabatting eyelashes.