| RyGoLeTa a întrebat:

Va place muzica? Descrieti. Cea mai frumoasa descriere despre muzica i-a funda.

Răspuns Câştigător
| TheBloodyRoses a răspuns:

Nu fac asta pentru funda. Doar ca-mi place intrebarea deci raspund. Muzica? O ador. Pur si simplu nu as putea trai fara ea. In muzica ma regasesc, ascult muzica cand sunt trista, cand sunt fericita, cand imi vine sa plang singurii mei prieteni sunt muzica si leaganul. Daca nu ar fi muzica as fi pierduta. Muzica inseamna viata pentru mine. Daca nu ascult muzica sunt...trista. Pur si simplu nu pot trai fara! Dar nu melodiile astea comerciale care sunt acum. Asculte alte genuri happy. Muzica pentru mine este viata, o alta lume in care pot fi cine`mi doresc fara sa`mi pese de cei din jur. Sa cant cat ma tin plamanii pe strada. Muzica imi da curaj, muzica ma inspira. Asta e muzica pentru mine happy.

| RyGoLeTa explică (pentru TheBloodyRoses):

Exact la fel sunt si eu. Fundita si sa devenim prietene pentru ca avem deja ceva in comun.

3 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Cea mai cunoscuta arta, cea mai profunda expresie a creativitatii umane. Mai populara decat pictura si literatura la un loc. Cand Dumnezeu se plictisea a creat muzica, si nu doar atat, a facut si omul sa vada ce iese. Acum, ne dam seama ca a iesit ceva bun, foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte bun...

| crisstian79 a răspuns:

Muzica este un sentiment de fericire.Cand aud cuvantul muzica imi vine sa sar de bucurie