| maya_7683 a întrebat:

Va place muzica instrumentala? Un interpret sau formatie preferata?

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Muzica instrumentala imi place foarte mult mai ales ca deja am invatat sa cant la un instrument, urmaresc cu multa pasiune si placere acele partituri interpretate la saxafon, chitara, pian sau formatii impecabile precum Jose Carreras, Placido Domingo, Orchestra Filarmonicii din Viena etc.

| MisterKat a răspuns:

Da, imi place muzica instrumentala!

| arrriadna a răspuns:

Kitaro, mike oldfield

| maya_7683 explică:

Da, foarte mult.Andre Rieu, Yanni, Ocarina, Richard Clayderman, Gheorghe Zamfir, Amadeos. Edward Simioni, El Condor Pasa.etchappy

| maya_7683 explică:

Cred cu tarie ca doar un suflet sensibil apreciaza muzica instrumentala.

| maya_7683 explică:

@Onutzu
Multumesc Onutzu, foarte frumoasa melodia

| Psychod a răspuns:

Da, imi place, iar formatia preferata este Pendulum.winking

| maria12345678910 a răspuns:

Da imi place muzica instrumentala dar am mai multe formatii preferate. de exemplu eu locuiesc in galati.imi place formatia de la teatrul muzical...bine pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta - http://www.youtube.com/watch?v=5x_UAnegc4E