| Alexandru72 a întrebat:

Va place muzica lui Eminem? Daca da care e melodia voastra preferata din repertoriul lui Eminem?

14 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Asa si asa.
Space bound, apoi Like toy soldiers.

| Duucu a răspuns:

No apologies

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place muzica pe care o face Eminem.
Am mai multe melodii preferate, am sa-ti enumar cateva: Beautiful, Space Bound, Sing for the Moment, When i'm gone, Stan, Not Afraid, Seduction, Lose Yourself, Going Through Changes, Rain Man, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am o melodie preferată. http://www.youtube.com/watch?v=TqnMF8BMLCY

| SiLaS a răspuns:

Ass like that laughing

Răspuns utilizator avertizat
| FUCKy0u a răspuns:

Il ador pe omul asta.Imi place mult melodia,,When i'm gone''.,, Not afraid'',,, Stan'', Mockingbhirds'',, My name is''....Multe

| Elsker a răspuns:

Lose Yourself

| Anonimus12468 a răspuns:

Il iubesc pe Eminem. Preferatele mea sunt: Without me si Lighters (feat. bruno mars)

| Walve a răspuns:

Nu. E un **** cu ochi. Iar aia nu e muzica, e poezie.

| Chimie a răspuns:

Melodia mea preferata e my darling.

| Alexandru72 explică:

A mea este You don't know (featuring 50 Cent, Cashis, Lloyd Banks)

| MeMike a răspuns:

Eminem-Just lose it

| Alexandru72 explică (pentru MeMike):

Cel mai comic videoclip laughing