| ReddY25 a întrebat:

Vă place muzica lui Flo Rida?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Da,mie imi place.
E foarte electrizanta si vesela.

| blackann a răspuns:

Depinde de stare

| AdioTPU a răspuns:

Doar o melodie, GDFR.

| gigite a răspuns:

Tramar Dillard a fost crescut de părinții săi împreună cu cele șapte surori ale lui. În timp ce era în clasa a noua s-a alăturat unui grup de rapperi numit GroundHogzz.GroundHogzz era o trupă de trei membri, și anume:1Bred,Kelly Lime si Fist care au trăit în același complex de apartamente ca și Dillard; apartamentele 187. Ei au început să înregistreze melodii la Underground Studios în Carver Ranches.Acum,în această formulă de patru membrii, trupa GroundHogzz a stat unită timp de opt ani. wikipedia

| vodami92 a răspuns:

Whistle aia e misto! dar mai are si aia cu let's going down to real!

Răspuns utilizator avertizat