| anonim_4396 a întrebat:

Va place muzica rock? Daca da, atunci faceti un top cu cele mai bune melodii rock cantate de :Queen,Metalica,Scorpions,Nirvana,Aerosmith,AC/DC, Iron Maden.

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Da
Cand o sa scrii Metallica.

| thegatekeeper a răspuns:

Dupa cum s-a mai spus, e "Metallica" si "Maiden". Oricum:

Queen: The Show Must Go On, Bohemian Rhapsody si I Want To Break Free.
Metallica: Welcome Home (Sanitarium), Fade To Black si Master Of Puppets.
Scorpions: Rock You Like A Hurricane, Wind Of Change si Still Loving You.
Nirvana: Lithium, Lake Of Fire si Come As You Are.
Aerosmith: Crazy, Pink si I Don't Wanna Miss A Thing.
AC/DC: Black Ice, Back In Black si Come And Get It.
Iron Maiden: The Educated Fool, Fear Of The Dark si The Trooper.

| FadetoBlack a răspuns:

Care e motivul pentru care ai pus întrebarea asta?

| dodolino44 a răspuns (pentru KristalPop):

Spune merci ca ascult muzica rock! Am si eu 11 ani! Generatia asta nu e cu muzica rock!

| Solsagan a răspuns:

Metallica *. Maiden *.
Nu meriţi.