| micurutza2005 a întrebat:

Va place PIXIE LOTT cum canta? eu o plac foarte mult.

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Buna!
Si mie imi place mult de ea. E si frumoasa, si talentata.Are melodii foarte bune! Preferata mea este melodia "Cry me out"love struck

8 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Da, o ador...in Sims 2, cand imi pun oamenii sa danseze se aude melodia Mama Do in simlish

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi place mult de ealove strucklove struck

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Imi placehappy
Si e si frumoasalove struck

| Andreea_8014 a răspuns:

Mie una imi place
winking

| mermadia a răspuns:

Am inceput sa o ADOR pe tipa asta! iar melodiile cry me out si boys and girls sunt geniale! mai ales ca e si din anglia.whistling

| deea_1980 a răspuns:

Da, canta super si e si frumoasa.Mama dolove struck

| irene4ever a răspuns:

Da, are o voce foarte frumoasa. :X

| micurutza2005 explică:

Mai ales melodia" cry me out "sau" mama do" si mai sunt faine de ale ei.