| poopasa a întrebat:

Va rog ajutati-ma, vreau sa imi scot muzica de pe net pe cd ce trebuie sa fac, am programul nero numai nu stiu cum sa imi copiez pe cd

3 răspunsuri:
| cami_5314 a răspuns:

Deschizi folderul, si ai in partea stanga la music tasks' Copy all items to audio cd' Te descurci tu de acolo mai departe, vezi ca butonul pentru 'start burn' este in dreapta jos.Nu ai nevoie de nero ci doar de Windows media player

Scuze am corectat...'copy all items to audio cd' e in partea stanga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sdati stang si apoi dreapta v-ati lamurit nu...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se scoate nero ca sa cd