| aimullah123 a întrebat:

Va rog sa imi recomandati niste casti in ear pentru Huawei p10 lite care sa fie foarte bune. Sa se auda sunetul foarte clar, sa aiba bass foarte puternic si sa se auda tare. Repetm, vreau ceva care sa se potriveasca foarte foarte bine cu Huawei p10 lite si sa fie de pe emag.ro daca se poate. Eu mi-am cumparat niste casti pentru pc la 100 de lei. Am crezut ca daca sunt scumpe sunt foarte bune si sunt praf. Nu as vrea sa fac la fel si cu castile pentru telefon. Vreau sa imi cumpar unele foarte foarte bune. Buget 250 lei, dar poate gasesc mai ieftin nu chiar la 250lei. Ma intereseaza mai mult sa fie bune.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Senheiser la 200 ron http://bit.ly/2S29HO5 marca buna, calitate si "Sunet clar si bass profund"