| ViSe CoLoRaTe a întrebat:

Va rog spuneti-mi parearea voastra despre acest cintec http://www.youtube.com/watch?v=p-Z3YrHJ1sU&feature=relat ed ati putea sa-mi recomandati cintece de aceste fel daca cunoasteti?

Răspuns Câştigător

E una dintre preferatele mele este superba mel si merita ascultata...de genul aceste nu prea stiu dar daca iti place asta si cum si mie imi place poate o sa iti placa si ce ascult eu...
mie cel mai mult imi place nelly-share my love

delyno feat parca place- i have the world

dj rynno si silvia- stereo

asta e mai ciudata dar merge plug si play ft mark si julie-the girl is hot

-cat de luna- party o`clock

qupido level-the pitzi song

si asta e foarte buna sahara ft mario winans-mine

asat imi place iar foarte mult roller sis ft adrian sana-you`re a

palce in my heart

yarabi-el sela

david dejjay ft dony-temptation

andreea banica-love in brasil

sahakira-gypsy

andra-abelia

narcotic sound-mamasita

dj sava si raluka ft connect`r-i like

xonia-my beautiful one

alexunder base ft lys-drums

corina ft dony-latino caffe rework version

astea sunt preferatele mele

sper sa iti placa si tie

5 răspunsuri:
| ViSe CoLoRaTe explică:

Merci mult prieteni, chiar mi-au placut melodiile voastre ce se aseamana cu a mea, multumesc din nou!

Ma bucur ca te-am ajutat si mersi de apreciere :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super! Imi place la nebunie! Si este una din melodiile mele preferate!
Dar imi pare rau nu stiu nicio melodie de acest gen!sad

| tRaNe a răspuns:

E super melodia. dar incearca asta: http://www.youtube.com/watch?v=BRzRjo7XdME :P. sper sa-ti placa:D