| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Va rog... spuneti-mi rapid care e cel mai nou single a lui LADY GAGA (in afara de single-ul "alejandro")

Răspuns Câştigător
| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Lady Gaga vs David Guetta - Sexy Gaga

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Valeria ft Lady GaGa Do Me Right

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Depinde cum iei ideea de "nou single"
Daca te referi la melodii care inca nu au aprut pe la televizor, atunci ar fi melodiile de pe albumul "The fame monster". Si anume:
Monster,
So happy I could die,
Teeth
dance in the dark

Iar melodii care nu sunt pe album, dar sunt pe internet, atunci uite cateva care au fost "scapate " pe internet:
Second time around
Changing Skies
No way
Greatest to me
Then you'll love me
Reloaded
Oh Well
Cam astea au aprut anul asta, dar intra pe linkul asta si vezi toate melodiile ei : http://ladygagaplanet.blog.com/songs/

fundita?;;)

| BAd-RoMaNcE a răspuns:

Nici macar nu exista melodia la care ai dat fundita laughing
tot eu meritam tongue

| danco a răspuns:

Lady kaka a furat la greu din Ace of Base - Don't Turn Around pentru. Alejandro. Rusinica!

| madalynamadyy a răspuns:

Nu stiu

| Kiddaax a răspuns:

Telephonelaughing.
[cred]happy

| Ann95 a răspuns:

Telephone featuring Beyonce

| Bibiii_4460 a răspuns:

You and i :d