| Pustii a întrebat:

Va rog, va rog... vreau si eu sa stiu de unde pot descarca melodii ale trupei ss501 mai ales SS501 - A Song Calling For You? ...va roogg

5 răspunsuri:
| casandra2222 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_IzSLKE0YVg de aici poti descarca SS501 - A Song Calling For You melodii ale trupei ss501 de pe youtube sau trilulilu.imi dai funda?

| Allyţu a răspuns:

Http://www.gopetition.com/petition/38674.html Daca dariti ca ss501 sa vina in Romania semnati petitia sau bagati in lista (mess)id-ul : ss501.romanianfanclub .Mai multe informatii aici http://ss501-doubles.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca acest program nonistal http://www.panalu.net/2010/11/download-mp3-cu-o-viteza-uimitoare.html scrii numele artistului sau titlu melodiei si descarci cu viteza lumini in 3 secunde, incearca si ai sa vezi

| Johnny_6115 a răspuns:

Uite aici un site:www.fisierulmeu.ro descarci ce cantece vrei

| J0kerD97 a răspuns:

De pe youtube. Descarca programul asta: www.dvdvideosoft.com