| snzpaul a întrebat:

Vă salut,

Caut o melodie puțin mai veche, doar că nu îi mai știu versurile. Nu-mi vine nici măcar un vers în minte, nici numele așa-zisului „rapper".

Era undeva în anii 2008-2012, zona aia, o melodie oarecum „de suferință", „pentru ea"...

Despre cel care cântă: nu a fost, și nu este, cunoscut. Melodia asta e singura care l-a făcut puțin mai cunoscut. Știu că dăduse comentariu la piesa lui de pe Youtube că nu poate să creadă că se mai ascultă după atâta timp.

Ați putea să mă ajutați cu niște nume de așa-ziși rapperi? Că direct melodia cred că e greu să o găsim. Deși nu prea era rap, era un fel de „două puncte, paranteză, paranteză" laughing ca și melodiile alea cu versurile pe Y! M.

Mulțumesc.

1 răspuns:
| Mihai314 a răspuns:

Gecko?