| BRG a întrebat:

Vă salut dragi prieteni, întrebarea mea este: Cine dintre dumneavoastră mă poate învăța cum să ard cd uri, să înregistrez muzică pe cd mp 3 și audio, eu nu stiu decît să trag muzică pe casetofon, de pe casetofon pe magnetofon, și acum aceste casete sau benzi nu se m ai folosesc, vă rog explica țimi pas cu pas ce trebuie să fac, deoarece ne stiind să ard cd uri rog mereu vecinii sau prietenii să i mi facă muzică, dar cred că sau săturat. Vă multumesc.

Răspuns Câştigător
| япончик a răspuns:

Salut, e foarte simplu, dar daca nu stii nu poti. Deci:
1 Pentru inceput procura-ti citeva cd/dvd-uri, pentru ca e posibil sa mai faci greseli si doar unul nu-ti va ajunge
2 Intri pe net si descarci programul Nero, cu el chiar si orb sa fii ca tot gasesti cum sa arzi un disc
http://www.youtube.com/watch?v=eVeBFY1yq2k
Daca ti-am fost de folos acorda-mi funda