| fmv020796 a întrebat:

Vineri am balul balurilor si trebuie sa il imit pe Cristi Minculescu (fostul solist al trupei IRIS) ..care are o idee mai interesanta cum l-as putea imita fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Parizzianu a răspuns:

Asadar sa incepem cu inceputul, uita-te la toate filmarile si toate videoclipurile care le poti gasi cu el! Incearca sa ii faci tu o descriere cu propriile tale cuvinte si apoi sa ii observi modul in care se misca vocea in primul raun, vezi ca e mereu ragusit parca l-ar ustura pe gat, e putin aplecat de spate si se uita cam fix la orice fel de persoana aaa si sa nu uit nu rade deloc, daca i se pare ceva amuzant doar zambeste succes mai vrei sugestii apeleaza la mine! Era sa uit incearca sa iti alegi niste expresii folosite de el si nu uita ca mereu confunda locatiile unde are concert cu cele mai apropiate de exemplu Mamaia cu Mangalia, vei fi haios daca faci asta, cel mai tare din parcare

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Strâbă gura şi cântă pe nas.

| aliceinchains a răspuns:

Oh. Prima chestie pe care probabil o ştiu majoritatea e clasicul "Bună seara, prieteni". La fiecare concert găseşti replica asta. E cumva inconfundabil prin asta.

| InVisible99 a răspuns:

La emisiunea "Te cunosc de undeva" Maria Buza l-a imitat foarte bine te poti inspira de acolo sau cel mai bine sa te uiti la unele clipuri de pe youtube cu el INSA LIVE din concerte, nu emisiuni sau videoclipuri iris, iar aspectul fizic stii si tu :-P

| luiza a răspuns:

Cauta pe youtube o piesa care iti place tie si fi atent la miscarile pe care el le face, daca reusesti sa te imbraci cam ca el sa iti faci o freza asemanatoare chiar daca nu canti foarte bine cu siguranta iti va reusi! Bafta multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul Pai ai putea sa te imbraci ca el si sa incerci sa-ti faci parul cum il are el, cat de cat. Si daca vei incerca sa canti in felul in care canta el, cred ca ar iesi destul de ok. happytau aici...

| CrazzzyA a răspuns:

Pai ai putea sa te imbraci ca el si sa incerci sa-ti faci parul cum il are el, cat de cat. Si daca vei incerca sa canti in felul in care canta el, cred ca ar iesi destul de ok. happy

| fmv020796 explică:

Eu m-am gandit sa incerc http://www.youtube.com/watch?v=4a2g7SsvXCE ..nustiu.:|