| VranceanuTania a întrebat:

Voi apreciati muzica?

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Da foarte mult,numai pe cea adevarata {Michael Jackson,Queen,Hot Chocolate,Witney Huston,Celine Dion,Modern Talking}acestia imi plac mie si au melodii adevarate, nu Justin Bieber sau Selena Gomez care nu prea le au cu muzica, eu numesc muzica din ziua de azi seaca adica este o cherlaiala si un ritm facut pe calculator, artistii nu isi implica si sufletul si corpul, dar mai ales obosesc pe scena. Michael Jackson R.I.P♥Always the best!

2 răspunsuri:
| Aneurysm a răspuns:

Depinde de gen. Iubesc rock-ul, apreciez muzica (,) clasică şi vechiul pop, urăsc noul pop şi manelele.

| VranceanuTania explică (pentru Aneurysm):

Oooooo,manelele daca aud de asa ceva imi iau campii